ClimaCareClimaCare

Opravme společně zemi

CLIMACARE MOBILNÍ APLIKACE

1. Chceš zdravější životní prostředí pro sebe a své děti?

2. Stáhni si zkušební verzi naší aplikace!

Nyní na Google Play!

Nabízíme řešení jak pro zapálené bojovníky, tak pro umírněné. Každá snaha se počítá!

Apka ti pomůže objevit spoustu malých věcí, které každý den můžeš dělat jak pro planetu, a tak i pro sebe. V apce se dozvíš, jaký dopad mají tvé aktivity, a možná dosáhneš nových "levelů" ve svém skóre.

3. Jak na apku?

Vyber si aktivity, které můžeš v průběhu týdne dělat:

Jaké si vybrat v apliaci aktivity?

Možná budeš překvapen/a, jak významně ovlivňuješ zdraví planety už dnes!

Jednoduchý grafík ti pomůže vidět pokrok v čase a můžeš se s ním pochlubit třeba manželce nebo kamarádům.

Statistiky

Kdo jsi?

Nastav si profil, který ti odpovídá, abys nemusel/a později zbytečně moc klikat, a být v počítání environmentální stopy poctivější.

Profil

Odměň se!

Za každý ekologicky prospěšný čin tě aplikace odmění patřičnými body.
Můžeš se stát "mistrem" ekologie, který zanechává minimální eko-stopu nebo se dokonce staneš "neviditelným" v dopadu na životní prostředí.

Body

Těžší výzvy a body bez práce

Aplikace kromě běžných eko-činnosti podporuje i větší výzvy. Když dobře zvládneš denní úkoly jako recyklaci a jízdu MHD, můžeš se pustit i do něčeho náročnějšího, jako třeba vymalovat střechu bílou barvou nebo zasadit strom nebo dokonce lesík. Body se ti pak budou automaticky "bez práce" přičítat i v dalších letech. Vyber si vlastní cíl, kterého chceš dosáhnout:

Výzva!

4. Je nás víc!

5. O aplikaci

Aplikace se snaží vycházet z vědeckých studií. Na jejich základě provádí výpočty, jak se podílíš na znečištění nebo naopak podpoře životního prostředí, kolik CO2 jsi vyrobil/a během dne. Přesto je mnoho výpočtů zjednodušeno za účelem přehlednosti a "hratelnosti" apky. Reálná čísla mohou být trochu odlišná už jen proto, že jeden den svítí slunce a druhý den je pod mrakem. Věříme však, že víc než o superpřesná čísla jde o to, aby apka každý den pomáhala přemýšlet o našich dopadech na prostředí, stejně jako si hlídáme stav svého bankovního účtu;-) Poskytne také tipy, jak snížit náš negativní dopad na životní prostředí.