ClimaCare apka

O mobilní aplikaci

Aplikace Vám slouží k vyhodnocení ekologického dopadu Vašich dennodenních aktivit.  Apka Vám pomůže objevit spoustu malých věcí, které každý den můžete dělat jak pro planetu, a tak i pro sebe. V apce se dozvíte, jaký dopad mají Vaše aktivity a umožní Vám dosáhnout vyšších úrovní znalostí a "levelů".

Aplikace se snaží vycházet z vědeckých studií. Na jejich základě provádí výpočty, jak se jednotlivé lidské činnosti podílí na znečištění nebo naopak podpoře životního prostředí. Přesto je mnoho výpočtů zjednodušeno za účelem přehlednosti a "hratelnosti" apky. Reálná čísla mohou být trochu odlišná už jen proto, že když dva dělají to samé,  tak to nedělají stejně. Věříme však, že víc než o superpřesná čísla jde o to, aby apka každý den pomáhala přemýšlet o našich dopadech na prostředí, stejně jako si hlídáme stav svého bankovního účtu. 

Jak na apku?

Aplikace nabízí spoustu možností, které Vám Vaši misí zpříjemní: 

Ačkoliv boj za lepší životní prostředí nebude mít nikdy konce, tak v aplikaci zvítězit lze. Hlavním předpokladem k vítězství je vynulování své negativní environmentální stopy a "záchrana" i svého kamaráda.